Купити однокімнатну квартиру у Вишневому

Обирати домівку досить складно. Необхідно приділити увагу кожній деталі будівництва, кожному елементу планування, кожній особливості умов проживання. Новобудови приваблюють найбільше уваги покупців, адже під час їх створення використовуються сучасні стандарти і правила. Також важливо пам’ятати, що у сучасні житлові комплекси будуються із найбільш надійних матеріалів руками кваліфікованих майстрів.

Купити однокімнатну квартиру у Вишневому в новобудові варто тим, хто планує проживати у ній самостійно із своєю сім’єю. Новобудови гарантують теплі зими і відсутність зайвих шумів, а планування квартир із різною кількістю кімнат доступні у декількох варіаціях. Зараз усе частіше покупці звертаються до передмістя, адже тут можна придбати якісну і комфортну квартиру за розумною вартістю.

Де купити квартири від забудовника?

Вишневе – це один із населених пунктів Києвської області, де найчастіше можна знайти сучасні затишні квартири. Поряд, у Крюківщині розташований житловий комплекс «Агам», на вулиці Василя Стуса. Новобудова розташована недалеко від траси, що дозволяє швидко дістатися Києва. До Кільцевої дороги відстань складає два із половиною кілометри. У свою чергу, станція метро «Теремки» знаходиться у семи кілометрах від комплексу.

Поряд із ЖК «Агам» є магазин, три великих гіпермаркети, супермаркет, а також аптека. Недалеко розташовані банк, два поштові відділення, а також СТО. Крім цього, на відстані у півкілометра розташована школа і дитячий садок. Пішки можна дійти до кількох салонів краси та кафетеріїв. Житловий комплекс «Агам» можна віднести до нерухомості категорії «комфорт».

ЖК складається із чотирьох будинків висотою в десять поверхів. Придбати квартиру у комплексі пропонується за вартістю, що є мінімальною навіть для передмістя Києва. До реалізації пропонується житло із однією або двома кімнатами із сучасними зручними плануваннями, а також великими скляними лоджіями.

У кожній квартирі монтуються індивідуальний двоконтурний газовий котел, встановлюється система опалення, розводяться труби та електропроводка. Також виконується стяжка підлоги, штукатурка стін, встановлюються вхідні сталеві двері та прилади обліку. Перед тим як купити квартиру в новобудові – краще дізнатися про умови, згідно яких відбувається продаж квартир у житловому комплексі «Агам», а також ціни і параметри житла можна на офіційному сайті компанії.